GMINNY KONKURS WIEDZY O JANIE PAWLE II

Dnia 6 listopada 2007 r. w naszej szkole podstawowej odbył się Gminny Konkurs Wiedzy o Słudze Bożym Janie Pawle II, zorganizowany w ramach projektu pod nazwą: "Szkoła, mój drugi dom". W konkursie tym wzięło udział 7 trzyosobowych drużyn ze szkół podstawowych z terenu gminy Gródek nad Dunajcem. Uczniowie mieli możliwość poznania koleżanek i kolegów z innych szkół oraz poszerzenia swoich wiadomości na temat wybitnego Polaka - Ojca Świętego Jana Pawła II.
Konkurs podzielony został na dwie części: część ustną i pisemną. Uczestnicy mieli więc za zadanie udzielenie odpowiedzi na pytania za 1, 2 lub 3 punkty i rozwiązanie testu. I miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Lipiu, II miejsce ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Podolu Górowej, III miejsce ze Szkoły Podstawowej w Gródku nad Dunajcem.
Uczniowie skorzystali również z ciepłego posiłku. Na zakończenie Konkursu wszystkie dzieci otrzymały cenne nagrody książkowe i dyplomy. Konkurs przygotowała i przeprowadziła Pani Beata Hołysz.