OTWARCIE SALI GIMNASTYCZNEJ

W dniu 29 października 2009 r. w Zespole Szkół w Podolu-Górowej odbyło się oddanie sali gimnastycznej. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Św. w kościele parafialnym w Podolu. Poświęcenia obiektu dokonał ks. Wiesław Lechowicz, biskup pomocniczy Diecezji Tarnowskiej. W uroczystości udział wzięli przedstawiciele władz samorządowych z wójtem gminy Stefanem Wolakiem na czele, przedstawiciele Kuratorium Oświaty wraz z Dyrektorem Delegatury w Nowym Sączu, panem Władysławem Ściankiem, przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu, poseł Andrzej Czerwiński, przedstawiciele firmy, która obiekt zaprojektowała oraz firmy ANKO, która była wykonawcą prac budowlanych. Nie zabrakło także emerytowanych pracowników szkoły, rodziców i dziatwy szkolnej. Swą wdzięczność za wspaniałą salę uczniowie wyrazili pięknym występem, zorganizowanym dla zaproszonych gości. W swym wystąpieniu, Dyrektor Zespołu Szkół Krzysztof Groń, krótko przypomniał historię budowy obiektu, który powstał w iście błyskawicznym tempie. W 2006 r. wykonany został projekt architektoniczny budynku, a prace budowlane trwały od czerwca 2007 r. do czerwca 2009 r. Tym samym Gmina Gródek nad Dunajcem wzbogaciła się o kolejny, już trzeci, nowoczesny obiekt sportowy.

Galeria2 Galeria3